Každý člen našeho týmu sdílí vášeň pro technologii řezání a technické požadavky na neustálé zdokonalování nástrojů a procesu řezání.

Daří se nám plnit přání našich zákazníků bez ohledu na to, jak nepravděpodobné se mohou zdát. Naše oddělení výzkumu a vývoje pracuje s nejmodernějšími pilami, které jim umožňují najít řešení pro specifické potřeby našich klientů.

Naše poloha na východě Nizozemska nás přibližuje předním hráčům v evropské výzkumu a vývoji jak v oblasti vědy o materiálech, tak ve výrobě obráběcích strojů. Vyvíjíme společné výzkumné projekty s univerzitami, profesionálními dodavateli řezných stojů a jejich konstruktéry.

Shromažďováním dat z těchto projektů jsme schopni předat znalosti ve strukturované podobě přímo do dílny našich zákazníků. Pro naši vlastní výrobu přímo ovlivňujeme dodavatele našeho výrobního závodu, abychom zlepšili přesnost a konzistenci jejich zařízení tak, aby splňovala naše stále náročnějsí standardy kvality. Tímto způsobem jsme schopni nejen zlepšit výkon našich pilových kotouučů již při prvním osazení, ale také udržet tento výkon po celou dobu jejich životnosti.

Tím, že tuto proaktivní strategii využíváme v oblasti výzkumu a vývoje , si udržujeme náskok před konkurencí a udržujeme si vedoucí postavení v oblasti maximální efektivity v oblasti řezných procesů. Vždy se zaměřujeme na snižování celkových nákladů na proces řezání v náročných technických prostředích. Tato filosofie nás dovedla k přední globální pozici v oblasti inovací a vality produků, odborných znalostí v oblasti produktivity , poradenství a řešení problémů.